2017 Fotogramas

První foto: Tom Hanks a Meryl Streep ve filmu Stevena Spielberga ‚The Post‘

První fotografie hvězdného hereckého obsazení filmu Stevena Spielberga, „The Post.“ Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Sarah Paulson, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Jesse Plemons, Michael Stuhlberg, Zach Woods, and Bradley Whitford.

Fotogramas zveřejnil první oficiální fotografii z filmu The Post, která ukazuje skvělé herecké obsazení – Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Sarah Paulson, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Jesse Plemons, Michael Stuhlberg , Zach Woods a Bradley Whitford – vypráví příběh o vydání tzv. „Pentagonských dokumentů“ v sedmdesátých letech minulého století, které pomohl zvrátit veřejný názor na válku ve Vietnamu.

A ano, budou existovat velmi relevantní souvislosti s dnešním politickým klimatem.

„Film je jasným Stevenovým vyjádřením o významu energického a svobodného tisku v Americe, protože máme prezidenta, který na tisk neustále útočí, “ řekla ředitelka společnosti „Spielberg,“ Susan Lacy. 

„…to je důvod, proč natočil tenhle film: Tím mám na mysli, že to je pravdivý a historický příběh, ale ten důvod, proč se rozhodl natočit ho právě teď je, že to cítí jako poselství, které se musí sdílet. Nechci mluvit za něj, ale myslím, že  proto tento film natočil právě v tuto dobu,“ dodala.“

Zní to jako silná myšlenka a snad se brzy dočkáme traileru. ‚The Post‘ bude uveden 22. prosince.
zdroj: theplaylist.net

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *