Meryl Streep se objeví ve třetí sérii seriálu „Only Murders in the Building“    

Seriál „Only Murders in the Building“ (Jen vraždy v budově) se vrací ve třetí sérii s ještě větší hvězdnou posilou – jako by nestačilo hlavní obsazení Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez.

2016 MS Photoshoot_4

V úterý Martin sdílel snímek z natáčení se svými kolegy a překvapivou hostující hvězdou druhé série Paulem Ruddem a novou tváří: Meryl Streep!

Rovněž v úterý Selena Gomez sdílela na TikToku a Instagramu video z natáčení, na kterém se pochlubila nejnovějším členem obsazení. „Může to být ještě lepší?“ ptá se Selena. Kamera projíždí kolem členů obsazení, než se na obrazovce objeví Meryl a Selena se zatváří nadšeně.

„Seznamte se s naším novým a starým štábem!“ napsala ke klipu. „Omluvte mě, když budu křičet do polštáře.“

Kdy bude uvedena třetí sezóna seriálu ‚Only Murders In The Building‘?
Datum vydání třetí série zatím nebylo oznámeno, ale očekává se, že vyjde ještě letos. (Předchozí dvě sezóny měly premiéru v srpnu, respektive v červnu, takže lze očekávat, že 3. sezónu uvidíme v létě 2023 nebo na začátku podzimu 2023.)

V jaké roli se Meryl Streep objeví?
V tuto chvíli není jasné, zda Meryl Streep bude hrát stálou, opakovanou nebo hostující roli v seriálu, ani zda bude hrát nějakou postavu nebo sama sebe, jako to udělali Sting a Amy Schumer v předchozích dvou sezónách. Mezi další předchozí hvězdy divadelních prken a obrazovek, které se v seriálu objevily, patří Tina Fey, Amy Ryan, Jayne Housdyshell, Jackie Hoffman, Nathan Lane, Cara Delevingne, Teddy Coluca, Michael Cyril Creighton, Shirley MacLaine, Da’Vine Joy Randolph, Jaboukie Young-White, Ali Stroker, Jane Lynch a mnoho dalších.

Třetí série bude pokračovat tam, kde druhá skončila, a Charles (Martin), Oliver (Short) a Mabel (Gomez) se budou snažit vyřešit vraždu Bena Glenroye, kterého hraje Rudd.

Only Murders In The Building-On Set

„Only Murders in the Building“ vytvořili Steve Martin a John Hoffman („Grace & Frankie“). Seriál je v současné době nominován na tři ceny Screen Actors Guild Awards, z toho dvě za mimořádný mužský herecký výkon v komediálním seriálu pro Martina a Shorta a jednu za mimořádný herecký výkon souboru v komediálním seriálu.

Only Murders In The Building-On Set