Inaugural Yale Young Native Actors Award in Memory of Misty Upham Ceremony- 1.května
Inaugural Yale Young Native Actors Award in Memory of Misty Upham Ceremony- 1.května

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
Places, Please

Places, Please

Meryl Streep bude hrát ve filmovém dramatu "Places, Please", který bude režírovat Michael Cristofer.

30.10.2019 "Charlotte's Web" audiokniha

2019 Charlotte's Web audiokniha
2019 Charlotte's Web audiokniha
V úterý 29.října vydalo nakladelství Listening Library plnohodnotnou audioknihu milované dětské knihy amerického autora E. B. Whitea (Elwyn Brooks White) "Charlotte's Web" (Šarlotina pavučinka s Meryl Streep v roli hlavní vypravěčky, k níž se připojilo více než 20 dalších vypravěčů.
Společně přivedli k životu příběh o přátelství mezi Šarlotou, pavoukem ze stodoly a Wilburem, prasetem, které je odsouzeno na porážku. Je to první záznam příběhu od autorova vlastního vyprávění téměř před 50 lety.

Poslechněte si úryvek z knihy na Amazonu, kde si můžete audioknihu rovněž zakoupit.
DĚJ (Varování: Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla.)

Dívka Fern jednoho dne pozoruje ve chlévě prasnici s malými selátky. Je jich 11, a prasnice má jen 10 struků. Proto chce dívčin otec nejmenší prasátko zabít. To se však nelíbí Fern, a tak prasátku slíbí, že ho nedá a že se o ně bude starat. Dá mu jméno Wilbur. Když už ho nemůže mít doma, dá ho na farmu svého strýce a každý den za ním chodí. Wilbur i Fern si najdou na farmě kamarády: husu s houserem, krávy, ovce, jednoho koně, krysu Templetona a hlavně pavouka Šarlotu. Když se jednoho dne Wilbur dozví, že před Vánoci ho farmář zabije a upeče, je zoufalý. Šarlota mu slíbí, že vymyslí něco, aby se tak nestalo. Utká pavučinu s nápisem SKVĚLÉ PRASE. Z té je senzace, ale až o ni ochabne zájem, Šarlota musí vymyslet jiné a lepší slovo. Utká jich ještě několik a farmář přihlásí Wilbura na soutěž domácích zvířat, kam ho převezou v bedně i se dvěma černými pasažéry : Šarlotou a Templetonem. Šarlota utká ještě jednu pavučinu, a Wilbur vyhraje medaili. Šarlota zůstane na trámu, kde i zemře, protože nemá sílu slézt dolů. Ale Wilbur za pomoci Templetona převeze domů obal s Šarlotinými vajíčky, ze kterých se potom na jaře vylíhne moc malých pavoučků, kteří odletí, ale u Wilbura zůstanou tři: Radost, Aranea a Kráska. A Wilbur se dočká sněhu i Vánoc i příštího jara a mnoha dalších.

zdroj: Wikipedia
18.11.2019 16:29:02
kabby15
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one