Inaugural Yale Young Native Actors Award in Memory of Misty Upham Ceremony- 1.května
Inaugural Yale Young Native Actors Award in Memory of Misty Upham Ceremony- 1.května

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
Places, Please

Places, Please

Meryl Streep bude hrát ve filmovém dramatu "Places, Please", který bude režírovat Michael Cristofer.

Články/Rozhovory cz

still016010.jpg

Velká gratulace Meryl Streep k získání nominace na cenu Primetime Emmy Award v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli - drama v seriálu "Big Little Lies 2" (Sedmilhářky 2).

2019TheLaundromatScreening-001.jpg
Příští rok Met Gala nabídne dvě prestižní příležitosti: 150. výročí muzea a vůbec poprvé, kdy se Meryl Streep zúčastní této módní akce. Oscarová herečka, která se na červeném koberci objevuje od 70. let 20. století, se galavečera překvapivě nikdy neúčastnila. Přesto, že je jednou z nejoblíbenějších hvězd Hollywoodu, má tendenci se vyhýbat centru pozornosti, pokud nepropaguje film či nepřebírá ocenění, tudíž to dávalo smysl. Až do dneška. 
 
Meryl Streep, JK Rowling a Zadie Smith se připojili k otevřenému dopisu vyzývající Organizaci spojených národů (OSN), aby vyšetřila smrt novináře Jamala Khashoggiho.
be3880efc436a61901131324ff6c3813.jpg
Více než 300 hereček, scénáristek, režisérek a dalších filmových osobností dnes ohlásilo založení projektu na pomoc obětem sexuálního násilí. Určen bude pro lidi nejen od filmu, ale také z jiných profesí, a nejen z Hollywoodu, ale i z jiných částí Spojených států.
Meryl Streep přispěla částkou $500,000 amerických dolarů.
still125010.jpg
Dnes ráno (u nás odpoledne), Meryl Streep získala svoji 15. nominaci na SAG Awards za roli v muzikálově životopisném filmu Florence Foster Jenkins.
Nominaci získal i její kolega Hugh Grant.
p201403030084201_denik-605.jpg
Streepová navštívila Berlinale už v minulosti. V roce 2003 na festivalu v německé metropoli získala spolu s Julianne Moorovou a Nicole Kidmanovou Stříbrného medvěda pro nejlepší herečku za roli ve filmu Hodiny. V roce 2012 získala Zlatého medvěda za celoživotní dílo.
merylasmaggie.jpg
Nadýchaný účes, decentní kostýmek, perlový náhrdelník a zasněný pohled... Americká herečka Meryl Streep (61) je od »Železné lady« Margaret Thatcherové (85) k nerozeznání!
Meryl Streep, Stephen Sondheim
Meryl Streep, Stephen Sondheim
Meryl Streep, Bernadette Peters, Patti LuPone, Audra McDonald, Christine Baranski a mnoho dalších hvězd vzdá hold legendárnímu skladateli a textaři u příležitosti jeho 90. narozenin. Slavnostní akcí bude provázet Raúl Esparza.
"Take Me to the World: A Sondheim 90th Birthday Celebration" (Vezmi mě do světa: Oslava 90.narozenin Stephena Sondheima) bude ke shlédnutí v neděli 26.dubna od 20 hodin tamního času (u nás 2:00 h) na Broadway.com a Broadway.com  YouTube.


 
Meryl Streep, Anna Wintour
Meryl Streep, Anna Wintour
Z důvodu celosvětové pandemie COVID-19 a v souladu s doporučeními CDC, Metropolitní muzeum včera oznámilo, že všechny naplánované akce a programy budou odloženy do 15. května nebo úplně zrušeny. Týká se to i Met gala, kde se měla poprvé objevit Meryl Streep.
23.10.2019 "Little Women" Screening & Q&A, Los Angeles, USA
23.10.2019 "Little Women" Screening & Q&A, Los Angeles, USA
Meryl Streep se se svými kolegy - Florence Pugh, Gretou Gerwig (režisérka), Laurou Dern, Saoirse Ronan a Timothee Chalametem - zúčastnila speciální projekce a panelové diskuze k jejich nadcházejícímu filmu "Little Women" (Malé ženy), která se konala ve středu večer v DGA v Los Angeles.
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one