2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman
2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
TOP2c3afd__G1A4898.jpg
Hollywoodské hvězdy světového formátu jako George Clooney, Colin Farrell, Richard Gere, Anthony Hopkins, Meryl Streep či Paz Vega plus Miloš Forman jako předseda poroty ozdobí svou účastí čtvrtý ročník mezinárodního filmového festivalu v Římě.
LionsForLambs-Stills-006.jpg
"Pokud bych nepřestala hrát, odnesou mě na nosítkách," prohlásila filmovými Oscary ověnčená hollywoodská hvězda Meryl Streep.
julie_and_julia-jonathan-wenk.jpg
S prvním říjnem přijde do českých kin film Julie a Julia. Ten vypráví o mladé sekretářce, která se rozhodne během jednoho roku uvařit všechna jídla ze slavné kuchařky napsané ikonou amerického televizního vaření. Když se k tomu přidají jména Meryl Streepové a Amy Adamsové, recept na slibný snímek podle skutečného příběhu je na světě.
385211-img-charles-streep.jpg
Hollywoodská herečka Meryl Streep (60) se přiznala k tomu, že byla zamilovaná do prince Charlese (60). Jako malá dívka si plánovala královskou budoucnost po jeho boku!
090624_11a.jpg
Při letošním oscarovém ceremoniálu patřila k nejsledovanějším hvězdám. Není divu, v herecké kategorii byla hlavní favoritkou. Snímek Pochyby, v němž ztvárnila bigotní jeptišku, nadchl odbornou kritiku a pro Meryl Streepovou znamenal "jubilejní" patnáctou oscarovou nominaci, což z ní činí nejúspěšnější filmovou umělkyni v historii udílení těchto filmových cen. Na další sošku do své oscarové sbírky čeká Streepová marně víc než čtvrtstoletí (naposledy se radovala v roce 1983 díky výkonu v Sophiině volbě). Americká Akademie filmových věd a umění měla v tomto roce navíc jedinečnou příležitost, jak oslavit letošní životní jubileum této hollywoodské herečky.
Meryl Sreepová s Piercem Brosnanem v muzikálu Mamma Mia!
Meryl Sreepová s Piercem Brosnanem v muzikálu Mamma Mia!
Americkou hvězdu mohli čeští diváci naposledy vidět ve filmovém muzikálu Mamma Mia!
2.jpg
Meryl vyjádřila svou hlubokou účast nad náhlým skonem své přítelkyně Natashi Richardson.
TT288db4_MDF49132.JPG
Nikdo nemá tolik nominací na Oscara. Nikdo jich taky tolik nepromarnil: z patnácti proměnila Meryl Streepová jen dvě, a to už je to víc než čtvrtstoletí. Nevypadá však, že by ji to trápilo, u rozhovoru si dokonce občas zpívala.
JW294f71_MDF01342.JPG
Ve filmu Pochyby, který má na kontě pět nominací na Oscara, sekunduje Meryl Streepové. A sekunduje jí tak dobře, že za to má spoustu cen.
Meryl Streep si vycpávala podprsenku papírovými utěrkami .png
Herečka Meryl Streep se prý vůbec nediví svým mladším kolegyním, že si nechávají zvětšit prsa. Když začínala u filmu ona, cpala si do podprsenky papírové utěrky! To proto, aby její hrudník vypadal vnadněji a ona získala touženou roli. Dnes už si může uznávaná devětapadesátiletá hvězda podobné pomůcky odpustit.
TT288db5_MDF49133.JPG
Meryl Streepová, 59 let (neboli těsně před životním jubileem). Dva Oscary, patnáct nominací, poslední Oscar před více než čtvrtstoletím.
images.jpg
V minulých týdnech probíhaly nepotvrzené zprávy, že Meryl, Oprah Winfrey a Julia Roberts budou hrát v novém filmu režiséra Mike Nicholse. Pokud si vzpomínáte na Merylinu účast v Oprah show začátkem ledna, víte, že Meryl se zmínila, že mají "něco" společného v plánu.
TT288db4_MDF49132.JPG
Přesně týden po Zlatých glóbech, kde jí cenu za herecký výkon "vyfoukla" Kate Winsletová, dorazila Meryl Streepová do Paříže představit žhavého favorita na Oscara - film Pochyby Johna Patricka Shanleyho, s nímž po světových soutěžích sbírá jednu nominaci za druhou. Streepová v něm hraje řádovou sestru.
TT288db5_MDF49133.JPG
Královna filmu Mamma Mia! Meryl Streepová uvedla v Paříži oscarového černého koně - snímek Pochyby. MF DNES exkluzivně přiznala, že si těžkou hlavu z neproměněné nominace na Zlatý glóbus nedělá. smála se při setkání s evropskými novináři.
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one