2020 Kageno Benefit - 23.září
2020 Kageno Benefit - 23.září
"The Prom" - 11.prosince v TV Netflix
"The Prom" - 11.prosince v TV Netflix
2020 "Let Them All Talk/Nechte je všechny mluvit", pro HBO MAX
2020 "Let Them All Talk/Nechte je všechny mluvit", pro HBO MAX

19.01.2009 Streepová: Mamma Mia! mi dělá radost, ale žiju aktuálními projekty

TT288db5_MDF49133.JPG
Královna filmu Mamma Mia! Meryl Streepová uvedla v Paříži oscarového černého koně - snímek Pochyby. MF DNES exkluzivně přiznala, že si těžkou hlavu z neproměněné nominace na Zlatý glóbus nedělá. smála se při setkání s evropskými novináři.
Uvolněná Streepová zářila během rozhovoru stejně jako ve svém muzikálovém megahitu Mamma Mia!. "Úspěch Mamma Mia! pořád ještě trvá, vidím to všude kolem. O Vánocích to byl nejprodávanější film, ani mí přátelé a děti o něm ještě nepřestali mluvit," přiznala herečka.
                                 
"Dělá mi to radost, ale zároveň už teď žiju aktuálními projekty. Pochyby jsou jedním z nich," připomněla herečka, proč do Paříže přijela.

Pochyby vznikly na základě původní hry zkušeného dramatika a scenáristy Johna Patricka Shanleyho.Ten se k režii celovečerního filmu dostal podruhé v životě a hned sklízí úspěchy.
"Patrick zaexperimentoval a výsledek mě ohromil. Od začátku trval na tom, že hlavním tématem jsou lidské pochybnosti, nikoli otázka, co je pravda a co lež.A opravdu to dodržel, divák se jasné odpovědi nedočká a to je zatraceně provokativní. Filmu to dává úplně jiný rozměr," chválila Shanleyho.

Film, který bude mít v Česku premiéru až 7. března, zatím z celé Evropy viděli jen diváci v Norsku. I Francie si musí noficiální uvedení počkat do 11.února.
Meryl Streepová a Pochyby
 
V Pochybách herečka ztvárnila jeptišku posedlou přesvědčením, že místní kněz zneužívá jednoho z jejích svěřenců. Aniž by pro to měla důkaz, snaží se ho z farnosti vypudit. Hlavním hereckým partnerem jí byl další zkušený hollywoodský bard, Philip Seymour Hoffman.
 
V rozhovoru, který poskytla MF DNES, mluvila populární herečka nejen o samotném filmu, ale i o tom, proč nevěří v Boha, jak se cítila v černobílém klášterním hábitu a co plánuje se svou dcerou na den, kdy má být do funkce amerického prezidenta uveden Barack Obama.
11.09.2017 20:03:55
kabby15
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one