2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman
2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean

19.03.2009 Meryl k úmrtí Natashi Richardson

2.jpg
Meryl vyjádřila svou hlubokou účast nad náhlým skonem své přítelkyně Natashi Richardson.
"Tash byla hřejivým sluncem v kruhu své rodiny, přátel a všech, kteří měli to velké štěstí, že ji znali - v našich životech zůstane nenahraditelná. Dala nám toho tolik - jejím odkazem je láska, která nás všechny spojuje," řekla Meryl.

Britská herečka Natasha Richardsonová je po smrti. Osudnou se jí stalo lyžování v Kanadě. Zranění, kterým nakonec ve středu v newyorské nemocnici, si přitom přivodila coby začátečník při výcviku s instruktorem.

K nehodě došlo v lyžařském středisku Mont Tremblant, asi 120 kilometrů severně od Montrealu. Podle mluvčí střediska se manželka Liama Neesona zdála být bezprostředně po pádu celkem v pořádku, neměla žádné viditelné poranění, její instruktor ale přesto přivolal lyžařskou hlídku, aby ji svezla na úpatí kopce.

Asi o hodinu později si prý Richardsonová začala stěžovat na prudké bolesti hlavy a z místního zdravotnického zařízení ji poslali do nemocnice v Montrealu. Tamní lékaři u ní diagnostikovali vážné poškození mozku, spekulace v médiích hovořily i o krvácení do mozku. Herečka údajně neměla na hlavě ochrannou helmu.

V úterý odpoledne byla herečka v doprovodu manžela letecky přepravena do New Yorku a přijata do nemocnice Lenox Hill. Její stav byl kritický, údajně ji při životě udržovaly jen přístroje. U jejího lůžka se v posledních hodinách shromáždili všichni nejbližší rodinní příslušníci.

Hereččin manžel Liam Neeson a synové, třináctiletý Michael a dvanáctiletý Daniel, jsou šokováni a zlomeni, uvedl mluvčí rodiny Alan Nierob. Celá hereččina rodina je podle něj hluboce vděčna za podporu, lásku a modlitby všech a prosí o respektování svého soukromí v této tragické době.

Pětačtyřicetiletá Richardsonová je dcerou herečky Vanessy Redgraveové a zesnulého režiséra Tonyho Richardsona. Za Neesona se provdala v roce 1994 poté, co si spolu v devadesátých letech zahráli ve filmu Nell.

Natasha Richardson
V roce 1998 získala divadelní cenu Tony pro nejlepší muzikálovou herečku za roli v muzikálu Kabaret. K jejím nejúspěšnějším filmům patří například Past na rodiče (1998) či Příběh služebnice (1990). V lednu ztvárnily Richardsonová a Redgraveová role dcery a matky v benefiční koncertní verzi muzikálu Stephena Sondheima a Hugha Wheelera s názvem A Little Night Music. Ten byl inscenován v Nokia Theatre Times Square v New Yorku.
11.09.2017 19:35:39
kabby15
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one