Inaugural Yale Young Native Actors Award in Memory of Misty Upham Ceremony- 1.května
Inaugural Yale Young Native Actors Award in Memory of Misty Upham Ceremony- 1.května

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
Places, Please

Places, Please

Meryl Streep bude hrát ve filmovém dramatu "Places, Please", který bude režírovat Michael Cristofer.
be3880efc436a61901131324ff6c3813.jpg
Více než 300 hereček, scénáristek, režisérek a dalších filmových osobností dnes ohlásilo založení projektu na pomoc obětem sexuálního násilí. Určen bude pro lidi nejen od filmu, ale také z jiných profesí, a nejen z Hollywoodu, ale i z jiných částí Spojených států.
Meryl Streep přispěla částkou $500,000 amerických dolarů.
38cover_webonly_final.jpg
As Spielberg unleashes the story of Washington Post publisher Katharine Graham, the director and his female collaborators sit down with THR to discuss the current political climate, their own media diets (Streep reads the Times and Drudge) and the urgency of the Pentagon Papers story at a time when women and the press are under attack: "This was the only year to make this film."
2017ThePostProductionStill-004.jpg
Většina kritiků se shoduje, že Spielbergův film nemohl přijít v příhodnější dobu. Film je velmi důležitý nejen z historického hlediska, ale je velmi relevantní v souvislosti s dnešním politickým klimatem, kdy jsou novináři neustále napadáni americkým prezidentem.
Meryl Streep, Magnus Sundholm, hotel Beverly Hills Four Seasons
Meryl Streep, Magnus Sundholm, hotel Beverly Hills Four Seasons
V rozhovoru pro švédský deník Aftonbladet Meryl Streep prozradila, že v pokračování filmu "Mamma Mia: Here We Go Again," ji na plátně uvidíme jen sporadicky.
__5a1c9b8e3863d.jpg
'The National Board of Review' dnes oznámilo své vítěze. Slavnostní předávání cen v New Yorku ve čtvrtek 4. ledna, 2018. 
the-post-tom-hanks-carrie-coon-meryl-streep.jpg
První fotografie hvězdného hereckého obsazení filmu Stevena Spielberga, "The Post." Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Sarah Paulson, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Jesse Plemons, Michael Stuhlberg, Zach Woods, and Bradley Whitford.
gettyimages-633044792-h_2017.jpg
Slavnostního večera se zúčastní i Jake Gyllenhaal, Tom Hanks, Chris Messina, Natalie Portman a Kristen Stewart, kteří pronesou své proslovy na adresu Amy Adams. 
newMembers17_homepageBanner01.jpg
Britská akademie filmového a televizního umění (anglicky The British Academy of Film and Television Arts, BAFTA) je britská organizace, která každoročně udílí ceny za film, televizi, dětský film a média.
gettyimages-633044792-h_2017.jpg
Na počest stého výročí udělení volebního práva v New Yorku bude newyorská historická společnost promítat dokument "We Rise" jemuž svůj hlas propůjčila Meryl Streep.
files-us-entertainment-film-weinstein_29da29e4-ad7f-11e7-9bc1-6ddb500cf946.jpg
Hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina, který stál například za oscarovými snímky Železná lady, která přinesla Meryl Streep třetí sošku Oscara, Zamilovaný Shakespeare či Králova řeč, propustila společnost nesoucí jeho jméno The Weinstein Company.
 
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one