2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman
2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean

11.01.2017 Viola Davis: Meryl Streep mě varovala o svém proslovu na Golden Globe Awards

Viola Davis
Viola Davis
Viola Davis řekla, že její přítelkyně Meryl Streep ji varovala, že její proslov na "Zlatých glóbech" způsobí rozruch.
Meryl Streep varovala Violu Davis, že její proslov na "Zlatých glóbech" některé lidi naštve. Hvězda seriálu 'How to get away with murder' - která předala své blízké přítelkyni Cecil B. DeMille Lifetime Achievement Award na akci v neděli večer (08.01.17) řekla, že věděla, že Meryl způsobí rozruch se svými poznámkami o zvoleném prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Ve svém projevu k novinářům v neděli večer, Viola řekla: "Řekla mi, že se chystá naštvat některé lidi, takže jsem se připravila na účinek. Miluji to! Myslím, že každý, kdo byl mluvčím čehokoliv progresivního, ať už to byl Martin Luther King nebo John F. Kennedy, Mahatma Gandhi nebo cokoli, lidi naštval. "Měla právo to říci a myslím, že každý z nás cítil úlevu. Někdy je třeba první osobu, která se nebojí a má odvahu a statečnost říct to, co jsme všichni pociťovali. Všichni víme, že jsme uprostřed změn, ale myslím, že my jako umělci máme skutečně souhlas předávat myšlenky a dát hlas tomu, co lidé cítí. Na konci dne, děláme to, co děláme a připomínáme lidem, že chceme, aby se připojili, že jsme v tom všichni společně.

Od chvíle, kdy 67-letá herečka pronesla 'vzdornou řeč', osobnosti přispěchali, aby hvězdě poblahopřáli. V projevu, Meryl řekla: ''Hollywood se hemží outsidery a cizinci, a pokud nás všechny vykopnete, nebudete se mít na co dívat, kromě fotbalu a smíšených bojových umění, která nejsou uměním. Ale kdo jsme a co Hollywood vlastně je? Je to jen parta lidí z různých míst. Tenhle instinkt ponižování, který je modelován někým ve veřejné platformě, někým mocným, se infiltruje do běžných lidských životů, a v jistém smyslu dává svolení pro ostatní, aby dělali totéž. Neúcta zve neúctu, násilí podněcuje násilí. A když mocní využívají svůj postoj k šikanování ostatních, my všichni tratíme."
06.02.2017 18:49:21
marci6549
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one