2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman
2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean

22.08.2017 Filmové studio Universal Pictures dnes oficiálně oznámilo začátek natáčení filmu Mamma Mia: Here We Go Again!

22/08/2017 Universal Pictures oznámilo začátek natáčení filmového muzikálu "Mamma Mia: Here We Go Again
22/08/2017 Universal Pictures oznámilo začátek natáčení filmového muzikálu "Mamma Mia: Here We Go Again
Filmové studio Universal Pictures dnes oznámilo, že začalo natáčení filmu Mamma Mia: Here We Go Again!
Deset let poté, co film Mamma Mia! vydělal více než 600 milionů amerických dolarů na celém světě, jste zváni k návratu na magický řecký ostrov Kalokairi ve zcela novém a originálním muzikálu založeném na písních skupiny ABBA. Opět se setkáte s původním obsazením herců v hlavních rolích, které doplní několik nových jmen, včetně Lily James (Cinderella, Baby Driver).
Filmová premiéra je stanovena na 20. července 2018 (USA).

Producenty filmu jsou opět Judy Craymer a Gary Goetzman. Judy Craymer je rovněž tvůrkyní a producentkou celosvětově proslulé divadelní verze muzikálu.
Hudební produkce bude opět pod dohledem autorů písní ABBA - Benny Anderssona a Björna Ulvaeuse.
Vedoucí výroby/produkce filmu se ujmou Tom Hanks, Rita Wilson, Phyllida Lloyd, Richard Curtis a Nicky Kentish Barnes.

Své role role z filmu Mamma Mia! The Movie si zopakují Meryl Streep jako Donna, Julie Walters jako Rosie a Christine Baranski jako Tanya. Amanda Seyfried a Dominic Cooper jako Sophie a Sky, zatímco Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård a Colin Firth se vrátí zpět do hry jako Sophiini tři možní tatínci:
Sam, Bill a Harry.

Děj příběhu bude kombinací před hlavním příběhem, který už známe, a potom (tzv. prequel/sequel - před a potom). Mladou Donnu bude hrát Lily James, kterou doplní Alexa Davies coby mladá Rosie (A Brilliant Young Mind) a Jessica Keenan Wynn (Go Green) jako mladá Tanya. 
Mladého Sama si zahraje Jeremy Irvine (Fallen), mladého Billa ztvární Josh Dylan (Allied) a Hugh Skinner se zhostí role mladého Harryho (Kill Your Friends).

„Jsem tak nadšená, že máme zpět naše úžasné herce a že můžeme přivítat do rodiny Mamma Mia ty nové,“ říká Judy Craymer. „Bylo tak zábavné obsazovat mladé herce do těchto rolí, a všichni herci jsou nadšení, jak se prolínají postavy s minulostí i současností a pokračují v tomto potěšujícím příběhu tam, kde skončily...které budou opět vyprávěné skrze tolik milované písně ABBY.“

Talentovaný tvůrčí tým zahrnuje hudebního režiséra Martina Kocha a hudebního programátora Nicka Gilpina. Oba spolupracovali na původní jevištní show, stejně jako Anthony Van Laast, choreograf pódiové show a Mamma Mia! The Movie.

Nováčky v rodině Mamma Mia! jsou kameraman Robert Yeoman (The Grand Budapest Hotel, Bridesmaids), výtvarník Alan Macdonald (The Queen, The Best Exotic Marigold Hotel), střihač Peter Lambert (Woman in Gold, The Twilight Saga: New Moon) a kostýmní výtvarnice Michele Clapton ( HBO Game of Thrones, Netflix The Crown).
02.10.2017 13:47:33
kabby15
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one