2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman
2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean

25.02.2017 Stylistka Meryl Streep vyvrátila historku Karla Lagerfelda, který ji nazval "držgrešlí"

08652_Celebutopia_Me.jpg
Stylistka Micaela Erlanger, která se obléká herečku Meryl Streep a několik dalších hollywoodských hvězd, prolomila své mlčení o nedávných komentářích módního návrháře  značky Chanel, Karla Lagerfelda, že Meryl Streep odmítla nosit jeho šaty na nedělních Oscarech, protože značka jí za to odmítla Chanel zaplatit.
Ve čtvrtek byl Lagerfeld citován, že ze strany zastupující Meryl Streep bylo Chanelu řečeno, že o šaty již nemají zájem, jelikož našli jiný obchodní dům, který byl ochoten jí za nošení šatů na Oscarech zaplatit.
'Udělal jsem náčrtek, a začali jsme na šatech pracovat,' řekl Lagerfeld Women's Wear Daily, a citoval zástupce pro Meryl Streep, kteří uvedli: 'Nepokračujte v úpravách. Našli jsme někoho, kdo nám zaplatí. 'Herečka je génius, ale také 'držgrešle,' ne?'

Zatímco 'pay play' je na Červeném koberci samozřejmost, některé módní domy - včetně Chanel - nekompenzují celebrity přímo za nošení svých oděvů, i když to dělají často jako dárkové šaty pro dobře známé hvězdy. Osobností, které se objevují v Chanel reklamních kampaních, a přijímají platby za svou práci, také pravidelně nosí značku na slavnostní události.

Je ale i několik celebrit, kteří odmítají přímou platbu za nošení značek na Červeném koberci. Podle strany zastupující Streep, herečka je jednou z nich.

Verze příběhu podle Erlanger zní velmi odlišně od Lagerfeldovy. 'Jako stylistka pracuji s nominovaným kandidátem na jakékoliv významné události, je to obchodní standard pro návrháře;  navrhnout jak by mohly šaty vypadat a navrhnout skicy - některé jsou na zakázku, některé bez závislosti na typu konkrétní akce,' řekla Erlanger pro BoF (Business of fashion).'

V případě kontaktování značky Chanel - byl návrh předložen s plným vědomím, že paní Streep a já - její stylistka - vedeme rozhovory s různými značkami, byly nám ukázány skicy šatů z jejich poslední módní kolekce. I když to byly znamenité šaty z existující kolekce, rozhodli jsme se jít jiným směrem, s jiným návrhářem.'

A pokud jde o komentáře, že zástupci Meryl Streep šaty odmítly, protože Chanel odmítl nabídnout platbu za jejich nošení? 'V žádném okamžiku neexistovaly žádné rozhovory týkající se peněžní náhrady,' řekla Erlanger. 'Ani jiné značky jsme nevybírali na základě jejich ochoty zaplatit za nošení. Takhle moje firma nefunguje a do značné míry je to praxe v rozporu s osobní etikou paní Streep. Veškeré zprávy a citace uvádějící jinak jsou kompletně vymyšlené.' Meryl Streep - která je nominována v kategorii 'Nejlepší herečka' způsobila v lednu pozdvižení svým proslovem na Zlatých Glóbech, kdy se vyslovila proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

"Jedná se o zcela nepravdivý příběh," uvedli zástupci Meryl Streep v zaslaném e-mailu. "Paní Streep by nikdy nenosila nic za úplatu. Toto může být potvrzeno Nancy Walsh z obchodního domu Chanel."

V prohlášení vydaném pro BoF, zástupce Chanel napsala:

'Chanel byl zapojen do rozhovoru se stylistkou paní Streep, aby pro ni navrhl šaty, které by nosila na Oscarech, s plným vědomím, že zvažuje možnosti i z jiných obchodních domů. Když nás stylistka informovala o tom, že paní Streep zvolila šaty jiného návrháře, nebyla tam žádná zmínka o důvodu. Chanel chce vyjádřit naši trvalou a hlubokou úctu k paní Streep. '

24.04.2017 21:28:03
marci6549
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one