2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman
2020 The Prom-Behind The Scenes, Meryl Streep&Nicole Kidman

 

2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean
2021 "Don't Look Up"-Janie Orlean

07.11.2019 Příští rok v květnu se Meryl Streep zúčastní její vůbec první módní akce zvané Met Gala

2019TheLaundromatScreening-001.jpg
Příští rok Met Gala nabídne dvě prestižní příležitosti: 150. výročí muzea a vůbec poprvé, kdy se Meryl Streep zúčastní této módní akce. Oscarová herečka, která se na červeném koberci objevuje od 70. let 20. století, se galavečera překvapivě nikdy neúčastnila. Přesto, že je jednou z nejoblíbenějších hvězd Hollywoodu, má tendenci se vyhýbat centru pozornosti, pokud nepropaguje film či nepřebírá ocenění, tudíž to dávalo smysl. Až do dneška. 
 
MET x VOGUE 
Od roku 1995 předsedá Met Gala šéfredaktorka americké edice Vogue Anna Wintour. Zve k sobě celebrity a designéry, kteří akci spolupředsedají. Příští rok se této role zhostí umělecký ředitel Nicolas Ghesquière z Louis Vuitton, Emma Stone, Lin-Manuela Miranda a Meryl, která se vůbec poprvé se této slavnostní akce zúčastní.

CO JE MET GALA

Oficiální název charitativní akce ve prospěch Metropolitan Museum of Art je Costume Institute Gala. První Met galavečer se konal v roce 1948, tradici založila Eleanor Lambert, módní publicistka a zakladatelka New York Fashion Week a Council of American Designers of America. Dnes se na Met Gala potkávají nejslavnější módní návrháři, modelky či osobnosti showbusinessu a slavnostně každý rok otevírají tematickou výstavu.

Tématem jarní exhibice je "About Time: Fashion and Duration“, který na červeném koberci bezpochyby uvidí několik velmi rozmanitých možností. 
"Chtěl jsem udělat výstavu zaměřenou na sbírku, ale ne na tradiční výstavu mistrovských děl,' uvedl kurátor Andrew Metton Metropolitan Museum of Art. "Něco, co souvisí s duchem času a o čem lidé teď mluví."

Met Gala koná první pondělí v květnu, což znamená, že slavnostní galavečer proběhne 4. května 2020.

*Je to další ze setkání Meryl s Annou Wintour, na což se já osobně těším nejvíce.
Adresa: Central Park West at 100th Street, New York City, U.S. 12560
10.12.2019 20:32:05
kabby15
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one