In This Together 2021

Writers Guild Initiative stanovila na 19. dubna bezplatné opětovné vysílání přímého přenosu All-Star Gala

In This Together: Stories from the Workshops of the Writers Guild Initiative bude streamováno zdarma v pondělí 19. dubna 2021 v *19:00 EDT (u nás 20.dubna v 1:00 h ráno) na digitálních platformách WGI.

Gala byla poprvé vysílána 22. března pro publikum dárců a pozvaných hostů jako každoroční sbírka WGI, která se kvůli pandemii změnila z osobní na virtuální událost. Program byl tak dobře přijat, že se WGI rozhodla přiblížit tyto příběhy širšímu publiku tím, že jej zpřístupní *19. dubna na svých kanálech na Facebooku a YouTube a také na svých webových stránkách.

Jednohodinovým vysíláním bude provázet Lewis Black a číst budou Brooke Adams, Ato Blankson-Wood, Rachel Brosnahan, Juliana Canfield, Kemiyondo Coutinho, Melissa Fumero, Kathryn Hahn, Sunita Mani, Andrea Martin, Denis O’Hare, Matthew Rhys Tony Shalhoub, Haaz Sleiman, Lois Smith a Meryl Streep. Tito herci vdechnou život 11 vybraných krátkých příběhů napsaných účastníky workshopů Writers Guild Initiative, včetně frontového zdravotnického personálu Covid-19. Workshopy podporují posílení postavení prostřednictvím psaní pro zranitelnou populaci.

zdroj: broadwayworld


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *