Meryl Streep a Michael Cristofer

Meryl Streep bude hrát v celovečerním dramatu „Places, Please“     

Meryl Streep bude hrát ve filmovém dramatu Places, Please, který bude režírovat nositel Pulitzerovy ceny a ceny Tony Awards Michael Cristofer, podle scénáře absolventky UCLA MFA Elisabeth Seldes Annaconové.

Meryl Streep a Michael Cristofer
2015 Ricki And The Flash

Tento film je milostným dopisem Broadwayi, kde začali svou kariéru jak Streep, tak Cristofer. V rozhovoru popisují svůj společný start v broadwayském představení Čechovova Třešňového sadu (The Cherry Orchard), který ve filmu figuruje. V rozhovoru hovoří o divadle i tom, jak se Broadway může vzpamatovat ze své pandemické situace.

LILIAN HALL
Lilian je najednou nucena podívat se na svou minulostí a cenu, kterou zaplatila za volby, které učinila ve svém životě a ve svém umění. Dokáže napravit celoživotní zanedbávání rodičovské role? Dokáže se smířit s požadavky stárnutí, jeho skutečných a vnímavých nedostatků? Dokáže se pohybovat v hejnech pochyb o sobě a ztrátách, ve zradách ostatních a na svém vlastním těle? Zapíše se do knihy rekordů v záři slávy? Ne bez boje.

MERYL I V ROLI SPOLUPRODUCENTKY
Places, Please se bude natáčet toto léto v New Yorku a budou představena kupujícím na virtuálním Berlin Market, přičemž CAA Media Finance zastupuje práva na domácí distribuci a společnost Filmnation zajišťuje mezinárodní prodeje. Produkce se ujme Meryl Streep, Steven Rogers a Jane Rosenthal. Berry Welsh bude výkonným producentem.

Rozhovor s Meryl a Michaelem najdete na Deadline.com