Meryl Streep v jednání o účinkování ve filmu Little Women   

Little Women

Meryl Streep, Emma Stone, Saoirse Ronan a Timothee Chalamet jsou v jednání o účinkování ve filmu „Little Women“ (Malé ženy). 

Nová adaptace „Little Women“ (Malé ženy)‘ od režisérky filmu Lady Bird Grety Gerwig by se měla dočkat hvězdného obsazení včetně Saoirse Ronan a Timothee Chalameta, kteří spolu hráli v již zmíněném filmu, který byl nominován na Oscara. 

Klasický román Louise May Alcottové podrobně popisuje životy čtyř sester během a po občanské válce a byl velmi oblíben napříč všemi generacemi. Pokud se podepíší všichni herci, předpokládá se, že natáčení urychleně začne v roce 2019. Meryl Streep dokončuje 2. sezónu HBO ‚Big Little Lies‘, zatímco Stone hledá svou další roli po ukončení natáčení filmu ‚The Favorite‘ a Ronan právě skončila natáčení ‚Mary Queen of Scots.‘ 

Saoirse Ronan by pravděpodobně převzala hlavní roli začínající spisovatelky Jo March, zatímco Chalamet bude hrát Laurie Laurenceho. Starši sestra Meg v podání Emmy Stone a Florence Pugh by ztvárnila mladší sestru Amy. Meryl Streep by se samozřejmě objevila v roli matriarchy Marmee, která se stará o své čtyři dcery. Greta Gerwig stále hledá adeptky na roli Beth, která je věku mezi Amy a Jo. 

Související příspěvky