Meryl Streep se opět zúčastní charitativní akce Night of Covenant House Stars   

Meryl Streep-Night Of Covenant House Stars

17.května se na zvláštním virtuálním koncertu s názvem „A Night of Covenant House Stars“ (Noc hvězd Covenant House) objeví řada hollywoodských hvězd, veteránů z Broadwaye, populárních skupin či zpěváků, aby oslavili mezinárodní charitativní organizaci Covenant House poskytující bydlení, jídlo a zdravotní péči dětem a mládeži bez domova.

Koncert bude hostit šestinásobná držitelka ceny Tony, Audra McDonald společně s korespondentem CBS 60 minut Johnem Dickersonem, oba členové správní rady Covenant House. Tématem letošního galavečera je „Povstaňte, buďte silní“ jehož cílem je oslavit odolnost mladých lidí, kteří zažívají bezdomovectví, a hrdinství frontových zaměstnanců pracujících 24/7, aby byli v bezpečí během probíhající krize COVID-19.

Ve virtuálním koncertu sponzorovaném společností Kia se kromě Meryl objeví Dolly Parton, Ryan Reynolds, Robin Roberts, Stephen Colbert, Rachel Brosnahan, Ariana DeBose, Vanessa Williams, Sara Bareilles, Capathia Jenkins, Jo Ellen Pellman, John Dickerson, Darius de Haas, Daniel Yearwood, Kelli O’Hara, Ames Mcnamara, Laurie Metcalf a další.

Režie projektu se ujme stejně jako loni Jeff Calhoun, uznávaný režisér a choreograf divadelní scény na Broadwayi pod hudebním dohledem Jasona Howlanda.

Režie projektu se ujme stejně jako loni Jeff Calhoun, uznávaný režisér a choreograf divadelní scény na Broadwayi pod hudebním dohledem Jasona Howlanda.

KDE BUDE MOŽNOST VIRTUÁLNÍ KONCERT SLEDOVAT

DATUM: Pondělí 17.května 2021 / Pro nás úterý 18.května
ČAS: 8 PM ET (2 h ranní)

Akce se bude streamovat na Broadway on Demand, iHeartRadio Broadway, Facebook, Twitch, YouTube a Hvězdy v domě.
Podrobnosti budou k dispozici na www.covenanthouse.org.

zdroj: broadwayworld.com

Související příspěvky